images/loading.png

خدمات پلیمری FDM

لطفا قبل از ارسال فایل موارد زیر را حتما بخوانید.
راهنمای طراحی برای ساخت قطعه به کمک پرینتر سه بعدی FDM
1- بیشترین اندازه قطعه
بیشترین اندازه قطعه قابل ساخت 20x20x20 cm3 است. اگر اندازه فایل شما بیش از این باشد، می توان فایل را به چند قسمت تقسیم و پس از ساخت به یکدیگر متصل کرد.
2- کمترین ضخامت دیوار
در چاپ سه بعدی، ضخامت دیواره به فاصله بین یک سطح مدل و سطح مقابل آن گفته می شود. ضخامت دیواره می تواند استحکام سطح مدل را تامین کند و یا باعث انعطاف پذیری  آن باشد. مدل های بدست آمده از ABS با ضخامت دیواره حداقل 1mm می توانند سطح محکمی را ایجاد کنند .
3-کیفیت سطح 
از آنجایی که قطعات به روش تکنولوژی ساخت افزودنی به صورت لایه به لایه ساخته می شوند، کمترین ضخامت لایه تعیین کننده دقت ابعادی است. در این روش  کمترین ضخامت لایه 0.1 میلی متر است. لایه ها پس از ساخت قطعه قابل مشاهده اند. در صورتی که کیفیت سطح بالایی نیاز داشته باشید، کارشناسان ما امکان پولیش قطعات را دارند تا سطحی براق بدست بیاید که بر هزینه های نهایی اضافه خواهد کرد.
4- ساپورت-support 
در صورتی که قطعه شما دارای سطوح آویزان باشد-مثلا حفره یا سطوح با زوایای تند- دستگاه برای ساخت قطعات از یک ساختار کمکی به نام ساپورت استفاده می کند. پس از ساخت ،ساپورت از قطعه جدا می شود. ولی این امکان  وجود دارد که محل جدایش بر روی قطعه باقی بماند. در صورتی که کیفیت سطح بالایی نیاز داشته باشید، کارشناسان ما امکان پولیش قطعات را دارند تا سطحی براق بدست بیاید که بر هزینه های نهایی اضافه خواهد کرد.
قانون °45
در صورتی که شما نخواهید مدلتان ساپورت داشته باشد با ید دقت کنید که زاویه امن کمتر از °45 می باشد.
5-جزئیات برجسته و حک شده
به طور کلی، متن یا جزئیات حک شده نسبت به متن را جزئیات برجسته ترجیح داده می شوند. برای متن یا جزئیات سطح حک شده، پیشنهاد ما حروف با ضخامت حداقل 1mm و عمق 0.3mm می باشد. برای متن یا جزئیات برجسته، پیشنهاد ما ضخامت خط حداقل 2.5mm و ارتقاع حداقل 0.5 میلی متر است.
6-جنس پلیمر مورد استفاده در این روش  به طور مرسوم ABS/PLA/HIPS است. 
ارسال فایل

 

 لطفا فایل مورد نظر را به ایمیل آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال بفرمایید.

 

شرایط ارسال فایل

 

1-در متن ایمیل، نام ، شماره تماس و شهر خود را ارسال بفرمایید. کارشناسان ما پس از دریافت فایل ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.
2-پسوند مورد قبول برای ساخت فایل STEP* است. اگر در طراحی قطعه موارد گفته شده در بالا را رعایت کرده باشید می توانید فایل آماده چاپ را را به فرمت STL* نیز ارسال کنید. 
3- اگر قطعه شما تلرانس ابعادی  یا کیفیت سطح داشته باشد، لطفا در متن پیام این موارد را ذکر کنید و برای تلرانس ابعادی نفشه نیز ارسال کنید.
4- لطفا جنس مورد نظر را انتخاب کنید و اگر رنگ خاصی مد نظر دارید در متن پیام اعلام بفرمایید. در صورتی که قطعه شما کارایی خاصی داشته باشد در متن پیام ذکر کنید تا کارشناسان ما جنس مناسب برای کاربرد شما اعلام کنند. 
 
 
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها. نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر ...